درباره شرکت تیرچه صنعتی اتحـاد

اطلاعاتی برای آشنایی بیشتر با ما

فعالیت اصلی شرکت در زمینه تولید مصالح ساختمانی نزدیک به چهل سال پیش با مدیریت آقای جلیل مهدی پور آغاز گردید . درسال ۱۳۸۰ با تاسیس شرکت تولید مصالح ساختمانی اتحـاد گامی در جهت توسعه تولید و توسعه بازار برداشت و در راستای اهداف توسعه شرکت و تولیدصنعتی نیز به دنبال تاکید سازمان ملی استاندارد و سازمان نظام مهندسی ساختمان، بر غیر استاندارد بودن تیرچه های دستی (جوشکاری با قوس الکتریکی یا  CO2) این شرکت در سال ۱۳۸۸ پس از اخذ مجوزها و استاندارد های لازم از سازمان های مرتبط، شروع به تولید صنعتی و عرضه محصولات به صورت انبوه نمود.

شرکت اتحـاد با بیش از ۲ دهه فعالیت در زمینه تولید تیرچه صنعتی و خرپا و با برند تجاری «تیرچه صنعتی اتحـاد» و تنها دارنده گواهینامه فنی در کشور از مرکز تحقیقات راه مسکن و شهرسازی، دارای پروانه کاربرد علامت استاندارد و همچنین تاییدیه محاسبات از سازمان نظام مهندسی ساختمان استان آذربایجان شرقی می باشد.

مهم ترین ویژگی های ما

مهندسان مجرب

شرکت تیرچه صنعتی اتحـاد با در اختیار داشتن مهندسان مجرب و متخصص، توانایی طراحی و اجرای پروژه های مورد نیاز شما را در حوزه های مختلف دارند.

محصولات استاندارد

تمامی محصولات مطابق با استاندارهای سازمان نظام مهندسی تولید می شود که می توانید استانداردهای کسب شده را در قسمت گواهینامه ها مشاهده کنید.

کنترل کیفی محصولات

با وجود تولید محصولات با استفاده از مواد اولیه مرغوب و استاندارد، کنترل کیفی محصولات توسط متخصصان مجرب و تجهیزات دقیق انجام می شود.

ماشین آلات تمام اتوماتیک

شرکت تیرچه صنعتی اتحـاد با استفاده از تجهیزات و دستگاه های تمام اتوماتیک و مواد اولیه مرغوب، محصولات باکیفیت و عمر مصرفی بالا تولید می کند.

راه اندازی کارخانه بناب
افتتاح دفتر فروش تبریز
راه اندازی کارخانه شهرک رجایی
افتتاح دفتر فروش تهران
افتتاح دفتر فروش ارومیه
راه اندازی کارخانه آرپادرسی
راه اندازی کارخانه شهرک سلیمی
سال 1380
سال 1385
سال1392
سال 1395
سال 1397
سال1398
سال1399