جستجو

تماس جهت خرید

041-5914

تماس جهت خرید

041-5914

درباره گروه کارخانجات اتحـاد

اطلاعاتی برای آشنایی بیشتر با ما

گروه کارخانجات اتحاد؛ تولیدکننده خرپا و تیرچه صنعتی به روش تمام اتوماتیک است. فعالیت سرمایه گذار اصلی شرکت در زمینه تولید مصالح ساختمانی از سال 1359 با تولید تیرچه و بلوک در فضای کارگاهی آغاز گردید و در سال 1367 با خرید و تجهیز کارخانه بناب به صورت تخصصی بر تولید محصول تیرچه تمرکز نمودند. این مجموعه از سال 1380 با تاسیس شرکتی با برند اتحاد، در زمینی به وسعت 12.500 متر مربع تولیدات خود را به صورت سنتی ادامه داد.

سرانجام در راستای اهداف توسعه ای شرکت و در پی صنعتی سازی ساختمان ها در عصر جدید و نیز به دنبال تاکید سازمان استاندارد ملی کشور و سازمان نظام مهندسی ساختمان، بر غیراستاندارد بودن تیرچه های سنتی نسبت به تیرچه های صنعتی، در سال 1388 پس از اخذ مجوزها و استانداردهای لازم از سازمان های مرتبط، شروع به تولید و عرضه محصولات به صورت صنعتی و مطابق با استانداردهای جدید نمود. در اواخر دهه 90 با خرید، تملک و تجهیز کارخانجات در بناب و تبریز نسبت به توسعه کارخانجات و تولیدات خود در زمینه تولید تیرچه و خرپای صنعتی، همچنین ایجاد دفاتر فروش در شهرهای گوناگون امکان تولید انبوه؛ فروش و ارسال به تمام نقاط ایران را برای مشتریان عزیز فراهم نمود.

مهم ترین ویژگی های ما

مهندسان مجرب

شرکت تیرچه صنعتی اتحـاد با در اختیار داشتن مهندسان مجرب و متخصص، توانایی طراحی و اجرای پروژه های مورد نیاز شما را در حوزه های مختلف دارند.

محصولات استاندارد

تمامی محصولات مطابق با استاندارهای سازمان نظام مهندسی تولید می شود که می توانید استانداردهای کسب شده را در قسمت گواهینامه ها مشاهده کنید.

کنترل کیفی محصولات

با وجود تولید محصولات با استفاده از مواد اولیه مرغوب و استاندارد، کنترل کیفی محصولات توسط متخصصان مجرب و تجهیزات دقیق انجام می شود.

ماشین آلات تمام اتوماتیک

شرکت تیرچه صنعتی اتحـاد با استفاده از تجهیزات و دستگاه های تمام اتوماتیک و مواد اولیه مرغوب، محصولات باکیفیت و عمر مصرفی بالا تولید می کند.

خرید اعتباری

میلگــرد، تیرچــه و خرپا

امروز بخرید، بعدا پرداخت کنید.

041-5914

جهت کسب اطلاعت بیشتر همین الان تماس بگیرید